Відбувся 3-й турнір з міні-футболу

21 квітня 2016 року завершився 3-й щорічний турнір з міні-футболу серед збірних команд студентів навчально-наукового інституту будівництва та архітектури  (за професійними спрямуваннями, спеціальностями) на кубок дирекції інституту.

В турнірі прийняли участь 8 команд. Цього року відбулась запекла боротьба не лише за перемогу (доля 1-го місця вирішувалась у серії пенальті), але і за третє місце, де зустрілись переможці 1-го (збірна команда МБГ) та 2-го турніру (збірна команда ТГВ).

У підсумку призові місця посіли:
1 місце – збірна команда ВВ (водопостачання та водовідведення)
2 місце – збірна команда ПЦБ (промислове та цивільне будівництво)
3 місце – збірна команда МБГ (міське будівництво та господарство)
Кращим гравцем турніру визнаний студент 3-го курсу групи ПЦБ-31
Поліщук Андрій, кращим воротарем – студент 3-го курсу групи ВВ-31
Богдан Олександр.
Всі призери отримали медалі, почесні грамоти та грошові винагороди, а переможці (збірна команда ВВ), крім того, перехідний кубок турніру та шкіряний футбольний м'яч.

Гравці збірної команди  спеціальності «водопостачання та водовідведення» – переможця турніру:
1. Богдан Олександр (група ВВ-31)
2. Гула Дмитро (група ВВ-31)
3. Харвук Сергій (група ВВ-31)
4. Свиріпа Олександр (група ВВ-31)
5. Коломієць Вадим (група ВВ-31)
6. Грицай Денис (група ВВ-31)
7. Васильчук Олексій (група ВВ-31)
8. Сорочинський Віталій (група ВВ-31)
9. Чернецький Олександр (група ВВ-21)

Заст. директора ННІБА
Корнійчук О.І.