VІ-й турнір з міні-футболу на кубок дирекції інституту

Завершився традиційний вже VІ-й турнір з міні-футболу серед збірних команд студентів навчально-наукового інституту будівництва та архітектури  (за спеціалізаціями та освітніми програмами) на кубок дирекції інституту.

Призерами стали:

• 1 місце– збірна команда спеціальності «Теплогазопостачання та вентиляція». Капітан – Люшин Олександр (ТГВ-51м); гравці: Крилов Вадим (випускник), Поліщук Владислав (ТГВ-41інт.), Дорощук Павло (ТГВ-41), Василюк Тарас (ТГВ-41інт.), Ілюшик Владислав (ТГВ-41), Остапчук Олександр (ТГВ-41інт.), Кравчук Микола (ТГВ-51м).
  • 2 місце – збірна команда спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» (2-й курс). Капітан – Тригуба Віталій  (група БЦІ-22).
  • 3 місце – збірна команда спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» (1-й курс). Капітан – Остаповець Юрій (група БЦІ-12)

Всі призери отримали дипломи, а переможці (збірна команда ТГВ), крім того, перехідний кубок турніру та шкіряний футбольний м'яч. Слід відмітити, що збірна команда спеціальності «Теплогазопостачання та вентиляція» стає переможцем вже втретє.

Дирекція навчально-наукового інституту будівництва та архітектури висловлює подяку постійному меценату змагань: Корольчуку Василю Леонітієвичу – комерційному директору ТзОВ "АЛЬФА ПАК".

Заступник директора ННІБА Олександр Корнійчук