V-й турнір з міні-футболу на кубок дирекції інституту

З 2 по 21 травня 2018 року проходив традиційнийвже V-й турнір з міні-футболу серед збірних команд студентів навчально-наукового інституту будівництва та архітектури (за професійними спрямуваннями, спеціальностями) на кубок дирекції інституту.

Турнір проходив по коловій схемі серед 6 команд. У фіналі (5-у турі) зустрілись лідери змагань: збірні команд ПЦБ (спеціальність «Промислове тацивільнебудівництво») та ТГВ (спеціальність«Теплогазопостачання та вентиляція»). З рахунком 6:2 перемогла команда ТГВ та вдруге стала переможцем турніру.

У підсумку призові місця посіли:

• 1 місце – збірна командаспеціальності «Теплогазопостачання та вентиляція». Капітан – Крилов Вадим (групаТГВ-51м); гравці: Люшин Олександр (ТГВ-41),Василюк Тарас (ТГВ-11інт.), Поліщук Владислав(ТГВ-11інт.),Король Богдан(ТГВ-41інт.), Кравчук Микола (ТГВ-41інт.), Шах Іван(ТГВ-41інт.), Дорощук Павло(ТГВ-31).
  • 2 місце – збірна команда спеціальності«Промислове та цивільне будівництво». Капітан – ВеличкоВячеслав (група ПЦБ-51м).
  • 3 місце – збірна команда спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» (1 курс). Капітан – Тригуба Віталій (група БЦІ-12)

Всі призери отримали медалі тапочесні грамоти, а переможці (збірна команда ТГВ),крім того,перехідний кубок турніру та шкіряний футбольний м'яч.

Дирекціянавчально-наукового інституту будівництва та архітектури висловлює подяку постійному меценату змагань: Корольчуку Василю Леонітієвичу – комерційному директоруТзОВ "АЛЬФА ПАК".