Успіхи здобувачів вищої освіти спеціальності «Цивільна безпека» («Охорона праці»)

Цьогорічні травневі зливи вже неабияк усім набридли. А от злива грамот, дипломів і подяк на кафедрі охорони праці та безпеки життєдіяльності хоча й не вщухає, але викликає тільки позитивні емоції!

На цей раз відзначилася третьокурсниця спеціальності «Цивільна безпека» («Охорона праці») Вікторія Столярчук. В стінах Харківського національного автомобільно-дорожнього університету вона стала переможницею Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з охорони праці, після чого, вже у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, достойно виступила в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності».

Приємно й колективу кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності, адже наукова робота Вікторії Столярчук виконувалась під керівництвом старшого викладача Олександра Богданенка, а консультантом-куратором підготовки Вікторії до ІІ етапу олімпіади з БЖД був доцент цієї ж кафедри Олександр Шаталов.

Спільне фото конкурсантки та її керівників – хороша згадка про ці приємні події. Вітаємо!

Доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності

Володимир Гнєушев