Успіхи студентів спеціальності «Теплогазопостачання і вентиляція»

В період з 4 по 6 квітня 2016 року в Київському Національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА) відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теплогазопостачання і вентиляція».

У даному заході прийняли участь 22 студента з 10 профільних вузів України таких міст: Київ (КНУБА), Дніпропетровськ (ПДАБА), Вінниця (ВНТУ), Львів (НУ «Львівська політехніка»), Рівне (НУВГП), Кривий Ріг (КНУ), Одеса (ОДАБА), Полтава (ПНТУ), Харків (ХНУБА та ХНУМГ).
Делегація від нашого Університету була представлена студенткою Ковальчук Вірою Петрівною (група ТГВ-41) та магістрантом Лукашевичем Богданом Олеговичем (група ТГВ-51м) під керівництвом доцента кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки, к.т.н. Новицької Ольги Сергіївни.
Завдання для учасників олімпіади були за тематикою дисциплін «Теплопостачання», «Опалення» та «Газопостачання». За результатами колективного оцінювання Віра Ковальчук зайняла 2-ге місце та отримала диплом ІІ ступеня. Всі переможці були нагороджені грошовими преміями від щорічних спонсорів олімпіади - фірми «ВЕНТС».
Потрібно відзначити, що за останні 5 років студенти спеціальності «Теплогазопостачання і вентиляція» п’ять разів ставали переможцями Всеукраїнської студентської олімпіади, що відбувалися в різних містах України.

Колектив кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки ННІБА