Успіхи студентів спеціальності "Міське будівництво і господарство" на Всеукраїнській олімпіаді

Згідно наказу міністра освіти і науки Українивід 27.11.2015 р.№ 1247 в Одеській державній академії будівництва та архітектури з 5 по 7 квітня проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальним видом діяльності «Міське будівництво та господарство», а також огляд-конкурс курсових і дипломних проектів та магістерських робіт.

Олімпіада проходила з навчальних дисциплін «Планування та благоустрій міст», «Утримання міської забудови», «Міські вулиці та дороги».
В олімпіаді прийняли участь 48 студентів четвертого курсу з дванадцяти провідних вищих навчальних закладів України – Києва, Харкова, Львова, Ужгорода, Вінниці, Луцька, Одеси, Полтави, Запоріжжя, Кривого Рога, Лисичанська та Рівного.

Студенти НУВГП навчально-наукового інституту будівництва та архітектури професійного спрямування «Міське будівництво і господарство» зайняли п'яте місце з навчальної дисципліни «Міські вулиці та дороги» (Тлумак С.,)та шосте - з дисципліни «Планування та благоустрій міст» (студент Кардаш Д. –МБГ-41). З навчальної дисципліни «Утримання міської забудови» наші студенти участі в олімпіаді не приймали.

В огляді-конкурсі магістерських робіт диплом ІІ ступеня отримала робота магістраПолюховича В.Г., керівник д.т.н., проф. О.А.Ткачук; диплом ІІІ ступеня – дипломний проект студентаПолюховича І.В., керівник к.т.н., доц. Д.В.Кочкарьов, ст.викл. Т.О.Мілаш; диплом ІІ ступеня – курсовий проект в номінації «Інженерна підготовка міських територій», який виконав студент Нечипорук Р.В., керівник асист. О.В. Шевчук; диплом ІІІ ступеня – курсовий проект в номінації «Планування та благоустрій міст», який виконав студент Полюхович М.Г., керівникст.викл. Т.О.Мілаш.
В загальному неофіційному заліку за результатами олімпіади та огляду-конкурсу ми зайняли почесне четверте місце.

Доцент кафедри МБГ, к.т.н.
Ліпянін В.А.