УСПІХ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ "ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ"

У Національному авіаційному університеті України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Цивільний захист". З тринадцяти областей України до столиці з’їхалися 93 студенти, що представляли 34 заклади вищої освіти. З побажанням творчого успіху до учасників Олімпіади звернувся проректор НАУ з міжнародного співробітництва і освіти Олександр Запорожець, старший науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти МОН України Олена Дашковська та голова журі – завідувач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності НУВГП Віктор Филипчук.

Олімпіада проходила у два тури. В першому оцінювався рівень теоретичних знань здобувачів вищої освіти з питань цивільного захисту шляхом тестування, у другому –практичні навички та творчі здібності учасників. В групі закладів вищої освіти зі спеціальністю підготовки «Охорона праці» переміг третьокурсник нашого університету Олександр Лопачук, який здобуває спеціальність 263 «Цивільна безпека» і спеціалізується на охороні праці. Зі слів переможця, на олімпіаді він почувався впевнено і не стикався з такими завданнями та запитаннями, з якими не міг впоратися. Вочевидь, далися взнаки як старанність і обдарованість переможця, так і індивідуальна робота з ним доцента кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності к.т.н. Сергія Кусковця, який допоміг Олександру у підготовці до цього творчого змагання. Вітаємо переможця і його консультанта!

Доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності В.Гнєушев.
Фото В. Филипчука та В. Гнєушева.