Urban Water Technologies and Management

Пошуковець кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи Одуд Людмила взяла участь у міжнародному курсі “Urban Water Technologies and Management”, що проходив 4-23 листопада 2018 року за підтримки Ізраїльського центру міжнародного співробітництва (MASHAV) у Weitz Center of Sustainable Development (місто Реховот, Ізраїль). MASHAV, створений наприкінці 50-х років XX століття, прагне сприяти світовому господарському та соціальному прогресу шляхом підготовки кваліфікованих спеціалістів та передачі сучасних технологій. Серед учасників були представники 19 країн Азії, Африки, Європи, Центральної та Південної Америки, а також різних ланок у сфері води: інженерів, працівників міністерств, навчальних та дослідницьких закладів, аудиторів.

Програма курсу включала захист водних ресурсів, ефективне використання та менеджмент; комунальні водні сервіси; інноваційні ком’ютеризовані системи управління; водопідготовка та водопостачання; знесолення води; повторне використання стічних вод та інші теми.

Крім лекційних занять курс був насичений професійним поїздками на ряд об’єктів: Мекорот – Ешкол – національний водопровід; водна компанія “Мей Їрон”, очисні споруди Мааян Зві – очистка стічних вод молочних виробництв, станція знесолення Сорек тощо.

Більш детальнішу інформацію щодо курсів з різних дисциплін можна знайти за посиланням:

Зам. завідувача кафедри ВВБС з наукової роботи

професор В.А. Ковальчук