У нас цікаво вчитися: екскурсії для студентів

В рамках вивчення дисципліни "Експлуатація, налогодження та реконструкція систем теплогазопостачання і вентиляції" та закріплення теоретичних знань для студентів 4-го курсу спеціальності "Теплогазопостачання і вентиляція" була проведена екскурсія. В цей раз студенти познайомилися з специфікою реконструкції систем цивільної інженерії. Зокрема організацію та технологію проведення будівельних робіт із влаштування футляра через автодрогу та технологією зварювання поліетиленових труб терморезисторними муфтами. Окремо були розглянуті питання техніки безпеки про проведенні таких робіт та змодельовані різноманітні ситуаційні задачі.

Заступник директора ННІБА Олександр Грицина