Триває практика студентів ННІБА в Люблінській Політехніці

Проходження практики студентами ННІБА Національного університету водного господарства та природокористування м. Рівне (Україна) в Люблінській Політехніці м.Люблін (Польща)

Третій та четвертий день перебування.

14-15 травня  2014 року студенти навчально-наукового інституту будівництва та архітектури відвідували заняття в групах за напрямами підготовки:

«Архітектура»:
– заняття «Малюнок архітектонічний», лектор - проф. Маріуш Домбровський,
– лекцію з дисципліни"Експозиції", лектор – проф. Ян Врана,
– лекцію з дисципліни «Архітектурне планування міста», лектор – проф. Бартоломей Квятковський,
– лекцію з дисципліни «Екологічне проектування», лектор – проф. Анна Останська;

«Будівництво»:
– науковий семінар, лектор – проф. В. Франус,
– екскурсію по лабораторіях факультету,
– лабораторні заняття з дисципліни"Металеві конструкції», лектор – М.Снела,
– лабораторні заняття з дисципліни«Нові технології в геотехніці», лектор - Л. Газда,
– лабораторні заняття з дисципліни "Геодезія", лектор – проф. В.Боровський,
– лабораторні заняття з дисципліни"Будівельні матеріали" – проф. Дж. Гура.

Водночас професорсько-викладацький склад групи приймав участь в робочих нарадах з керівництвом факультету будівництва та архітектури Люблінської Політехніки з питань:інтеграції навчальних планів підготовки магістрів за галуззю підготовки будівництво та архітектура, можливості співпраці в науково-дослідній сфері.

15 травня  2014 року студенти напряму підготовки будівництво відвідали виставку-продаж новітніх сучасних матеріалів, техніки та технологій провідних польських та європейських виробників в м.Кельце.