Традиційний ярмарок професій для випускників шкіл м. Нетішин

21 жовтня 2015 року, доцентами кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності ННІБА Кусковцем С.Л. та Шаталовим О.С., в рамках «Ярмарку професій», який організував Нетішинський міський центр зайнятості Хмельницької області в Палаці культури «Енергетик», було проведено профорієнтаційну роботу серед випускників загальноосвітніх шкіл м. Нетішин.

На «Ярмарок професій» були запрошені випускники 9-х та 11-х класів чотирьох загальноосвітніх шкіл міста у кількості 350 - 400 осіб. У заходах приймали участь 8 навчальних закладів різних рівнів акредитації з Рівненщини, Хмельниччини  та Харківщини.

Майбутні абітурієнти ознайомилися з інформацією про університет, напрямки та спеціальності, що пропонуються в нашому вузі, матеріально-технічну базу, різні міжнародні програми. Для проведення профорієнтаційної роботи застосовувались мультимедійні презентаційні матеріали та друкована продукція НУВГП.