Сучасна освіта «Будівництво та цивільна інженерія»

15 травня 2019 р. студенти різних курсів за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія», спеціалізацій «Теплогазопостачання і вентиляція», «Водопостачання та водовідведення», «Міське будівництво та господарство», викладачі кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки навчально-наукового інституту будівництва та архітектури Національного університету водного господарства та природокористування відвідали 21-шу Міжнародну виставку енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки та басейнів «Акватерм Київ 2019», яка відбулась в Міжнародному виставкому центрі м. Київ.

Протягом 20 років виставка «Акватерм» є найбільшою подією HVAC-ринку не тільки України, але і всієї Східної Європи. Щорічно «Акватерм»  об'єднує сотні компаній-учасниць і більше 25 тисяч профільних фахівців з усіх регіонів України та 47 держав. На виставці демонструють повний спектр енергоефективних та ресурсозберігаючих технологій для всіх секторів ЖКГ, промисловості та приватного може сектору.

Студенти ознайомились з енергоефективними технологіями систем опалення, вентиляції, теплопостачання, кондиціонування, водопостачання та водовідведення. Для студентів були організовані науково-практичні семінари безпосередньо на стендах лідируючих компаній, а також майстер-класи монтажу трубопроводів.

Поїздка на виставку «Акватерм Київ 2019» відбулась завдяки спонсорській допомозі компаній ВЕНТС, ДП «ГЕРЦ УКРАЇНА», навчально-наукового інституту будівництва та архітектури та підтримці студентського профкому НУВГП.

доцент кафедри ТГВ та СТ Ольга Новицька