Студентство ННІБА долучилося до проведення Днів Сталої Енергії у Рівному

Вже традиційно у вересні проводяться Дні Сталої Енергії у місті Рівне. Цього року на запрошення Виконавчого комітету Рівненської міської ради студенти мали можливість познайомитися з роботою котелень ПрАТ "Еско-Рівне" та ТОВ "Рівнетеплоенерго". Цікавими і пізнавальними були екскурсії на котельні розташовані по вул. Макарова, 41, Київській, 6, М.Карнаухова, 25в та В. Чорновола, 72б. Студенти спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" (спеціалізацій "Теплогазопостачання і вентиляція" та "Водопостачання та водовідведення")  мали змогу на практиці познайомитись з системами теплопостачання, газопостачання та водопідготовки систем опалювання та гарячого водопостачання об'єктів міста Рівне. Дякуємо організаторам за запрошення. Проведення таких днів є цінними для майбутніх фахіців із цивільної інженерії.

Россінський Р.М., асистент кафедри ТГВ та СТ