Студентська науково-технічна конференція «Стан та перспективу розвитку систем теплогазопостачання, вентиляції і санітарної техніки»

Студентська науково-технічна конференція «Стан та перспективу  розвитку систем теплогазопостачання, вентиляції і санітарної техніки»

26 квітня 2016 р. на кафедрі ТГВ та СТ ННІБА відбулась студентська науково-технічна конференція «Стан та перспективу розвитку систем теплогазопостачання, вентиляції і санітарної техніки» за спеціальністю «Теплогазопостачання та вентиляція».

В роботі конференції взяли участь студенти 3-го, 4-го і 5-го курсів навчання. Під час доповідей студентами були висвітлені питання модернізації існуючих систем та проектування сучасних систем опалення і вентиляції, енергоефективних технологій в системах гарячого водопостачання, опалення та вентиляції.
Після виступу студентів журі з викладачів кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки обрало
переможців. Ними стали:
1-ше місце – Ковальчук В.П. (ТГВ-41) з доповіддю на тему «Визначення оптимальної товщини утеплення фасадів на прикладі житлового будинку в м. Рівне» (керівник - к.т.н., доцент Проценко С.Б.);
2-ге місце – Лукашевич Б.О. (ТГВ-51м) з доповіддю на тему «Модернізація однотрубних систем опалення багатоквартирних житлових будинків» (керівник - к.т.н., доцент Новицька О.С.);
3-тє місце – Сідлецька В.В. (ТГВ-41) з доповіддю на тему «Техніко-економічне обгрунтування застосування комбінованої системи опалення та вентиляції приміщень на прикладі житлового будинку в м. Рівне» (керівник - к.т.н., доцент Проценко С.Б.).
Також була визначена найкраща електронна презентація. Її автором стала студентка Костюк О.І. (ТГВ-51м) з доповіддю на тему «Техніко-економічне обґрунтування вибору джерела теплопостачання для котеджів» (керівник - к.т.н., доцент Кравченко Н.В.).
Переможці та всі учасники конференції були нагороджені подарунками від спонсорів та сучасною навчальною літературою.

Колектив кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки ННІБА