Студентська науково-технічна конференція «Стан та перспективу розвитку систем теплогазопостачання, вентиляції і санітарної техніки»

Студентська науково-технічна конференція «Стан та перспективу  розвитку систем теплогазопостачання, вентиляції і санітарної техніки»

26 квітня 2016 р. на кафедрі ТГВ та СТ ННІБА відбулась студентська науково-технічна конференція «Стан та перспективу розвитку систем теплогазопостачання, вентиляції і санітарної техніки» за спеціальністю «Теплогазопостачання та вентиляція».

В роботі конференції взяли участь студенти 3-го, 4-го і 5-го курсів навчання. Під час доповідей студентами були висвітлені питання модернізації існуючих систем та проектування сучасних систем опалення і вентиляції, енергоефективних технологій в системах гарячого водопостачання, опалення та вентиляції.
Після виступу студентів журі з викладачів кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки обрало
переможців. Ними стали:
1-ше місце – Ковальчук В.П. (ТГВ-41) з доповіддю на тему «Визначення оптимальної товщини утеплення фасадів на прикладі житлового будинку в м. Рівне» (керівник - к.т.н., доцент Проценко С.Б.);
2-ге місце – Лукашевич Б.О. (ТГВ-51м) з доповіддю на тему «Модернізація однотрубних систем опалення багатоквартирних житлових будинків» (керівник - к.т.н., доцент Новицька О.С.);
3-тє місце – Сідлецька В.В. (ТГВ-41) з доповіддю на тему «Техніко-економічне обгрунтування застосування комбінованої системи опалення та вентиляції приміщень на прикладі житлового будинку в м. Рівне» (керівник - к.т.н., доцент Проценко С.Б.).
Також була визначена найкраща електронна презентація. Її автором стала студентка Костюк О.І. (ТГВ-51м) з доповіддю на тему «Техніко-економічне обґрунтування вибору джерела теплопостачання для котеджів» (керівник - к.т.н., доцент Кравченко Н.В.).
Переможці та всі учасники конференції були нагороджені подарунками від спонсорів та сучасною навчальною літературою.

Колектив кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки ННІБАназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки