СТУДЕНТИ НУВГП ЗНОВУ СЕРЕД КРАЩИХ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ ФАХУ «МІСЬКЕ БУДІВНИЦТВО ТА ГОСПОДАРСТВО»

3-4 квітня 2013 року Донбаська національна академія будівництва та архітектури приймала студентів-містобудівників зі всієї України. Тут було проведено Всеукраїнську олімпіаду професійного спрямування «Міське будівництво і господарство» за напрямками: «Планування та благоустрій міст», «Міський транспорт», «Міські вулиці і дороги» та Всеукраїнський огляд-конкурс-2013 студентських магістерських робіт, дипломних та курсових проектів. Серед численних делегацій учасників з різних міст України – Києва, Харкова, Вінниці, Запоріжжя, Кривого Рогу, Луцька, Макіївки, Одеси, Алчевська були представники кафедри міського будівництва і господарства Національного університету водного господарства та природокористування.

Члени журі олімпіади та огляду-конкурсу в складі представників ВНЗ України – відомих фахівців містобудування, територіального планування та міського транспортного зв’язку відзначили належну підготовку рівненських студентів-містобудівників. За результатами індивідуальних змагань у Всеукраїнській студентській олімпіаді-2013 зі спеціальності «Міське будівництво і господарство» відзнаки отримали:

- Чернецька О.І., студентка IV курсу ФБА групи МБГ-42 − диплом ІІ ступеня з навчальної дисципліни «Планування та благоустрій міст»;

- Баранова К.Ю., студентка IV курсу ФБА групи МБГ-41 − дипломи ІІІ ступеня з навчальних дисциплін «Міський транспорт» та «Міські вулиці і дороги».

За перемогу у Всеукраїнському огляді-конкурсі магістерських робіт, дипломних і курсових проектів-2013 зі спеціальності «Міське будівництво і господарство» відзначено:

- магістерську роботу «Раціональні методи реконструкції фонтанів (на прикладі благоустрою парку дітей та молоді у м. Рівне)» випускниці 2012 року Олексіюк О.В. (наук. керівник д.т.н., професор Ткачук О.А.) – дипломом І ступеня в номінації «Реконструкція міської забудови»;

- дипломний проект «Реконструкція території з будівництвом панорами музейного комплексу «Поле Берестецької битви» в с. Пляшева, Радивилівського району, Рівненської області» випускника 2012 року СтадникаТ.П. (наук. керівник к.т.н., доцент Гомон С.С.) – дипломом ІІ ступеня в номінації «Реконструкція міської забудови»;

- дипломний проект «Транспортна розв’язка з влаштуванням шляхопроводу над залізницею на перетині вулиць Пересопницька, Кіквідзе, Дорошенка в м.Рівне» випускника 2012 року Кужеля В.А. (наук. керівник д.т.н., професор Ткачук О.А., консультант ст.в. Гонгало І.І.) – дипломом ІІ ступеня в номінації «Міські вулиці і дороги»;

- курсовий проект з навчальної дисципліни «Міські вулиці і дороги» студентки 4 курсу ФБА групи МБГ-41 Чернецької О.І. – дипломом І ступеня;

- курсові проекти з навчальної дисципліни «Планування та благоустрій міст» Олексіюк О.В. – дипломом І ступеня; Чернецької О.І. – дипломом ІІ ступеня; Черначука Р.О. – дипломом ІІ ступеня.

Така оцінка знань та вмінь студентів професійного спрямування та спеціальності «Міське будівництво та господарство» Національного університету водного господарства та природокористування в черговий раз підтвердила їх конкурентоспроможність та готовність до кваліфікованої роботи у сфері міського будівництва та господарства.

Поза офіційною частиною змагань у рамках Всеукраїнської студентської олімпіади та огляду-конкурсу-2013 студенти мали можливість поспілкуватись між собою, побувати на екскурсіях в містах Макіївка і Донецьк, в корпусах і лабораторіях Донбаської національної академії будівництва та архітектури. Дуже цікавою і пізнавальною була організована керівництвом ДонНАБА екскурсія на стадіон «Донбас-арена», де студенти мали можливість познайомитись із планувальною структурою прилеглої території стадіону, архітектурними та конструктивними вирішеннями будівель та інженерних споруд, технічним забезпеченням господарства стадіону та дізнатись багато іншої корисної інформації, потрібної фахівцям спеціальності «Міське будівництво та господарство».