Студенти НУВГП на Міжнародному ЕкспоФорумі «Будівництво. Архітектура. Нерухомість»

6 жовтня студенти 4-го курсу спеціальності «Міське будівництво і господарство» на чолі з доцентом Піліпакою Л.М. відвідали Міжнародний ЕкспоФорум «Будівництво. Архітектура. Нерухомість», який проходив в місті Київ.

Форум включав в себе спеціалізовані експозиції - «Comfort House», «Будівництво та архітектура», «Дерев'яний дім» та «ENERGY & ECO TECHNOLOGY». Найбільш цікавим для студентів виявився представлений на форумі «Марафон проектів», в якому було презентовано десятки проектів житлових комплексів з різних куточків України.

Різноманітна програма заходу дозволили майбутнім містобудівельникам одночасно познайомитись з усіма сучасними аспектами розвитку будівельної галузі в Україні та в світі, а також актуальними питаннями будівництва та експлуатації будинків відповідно до нових екологічних та технологічних стандартів.

Колектив кафедри МБГ