Студент спеціальності ВіВ серед призерів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

28 березня 2019 року у Харківському національному університеті будівництва і архітектури відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 192 – Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізація «Водопостачання та водовідведення». Студент IV курсу Котеленець Дмитро успішно зробив і захистив доповідь-презентацію «Розрахунки конструктивності  водопровідних мереж» (науковий керівник – доцент кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи Косінов В.П.), що дозволило йому завоювати Диплом ІІІ ступеня.

Кафедра ВВБС щиро вітає Дмитра з успіхом і бажає йому подальших звершень!

Зам. завідувача кафедри ВВБС з наукової роботи професор В.А. Ковальчук