14 травня 2019 р. на кафедрі теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки (ТГВ та СТ), ННІБА, відбулась науково-технічна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Будівництво, архітектура та безпека життя", секція “Стан та перспективу розвитку систем теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки”.

В роботі конференції взяли участь студенти 3-го, 4-го і 5-го курсів навчання спеціалізації «Теплогазопостачання та вентиляція» та аспіранти кафедри ТГВ та СТ. Під час доповідей були висвітлені питання модернізації існуючих систем та проектування сучасних систем опалення і вентиляції, енергоефективних технологій та відновлюваних джерел енергії в системах гарячого водопостачання, опалення та вентиляції. Після виступу доповідачів журі з викладачів кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки обрало переможців. Ними стали:

1-ше місце – студентка групи ТГВ-42інт ННІБА Переходько С.С. з доповіддю «Особливості аєродинамічного розрахунку вентиляційних систем у комп’ютерній програмі MagiCAD», науковий керівник – доц. Проценко С.Б..

2-ге місце – студент  групи  ТГВ-51 ННІБА Сутулець О.В. з доповіддю «Порівняння систем панельно-променевого опалення", науковий керівник – доц. Новицька О.С.

3-тє місце – студент групи ТГВ-51м ННІБА Люшин О.О. з доповіддю «Аерогель – новий теплоізоляційний матеріал», науковий керівник – доц. Проценко С.Б.

Переможці та всі учасники конференції були нагороджені подарунками від спонсорів та сучасною навчально-довідковою літературою.

Тези доповідей студентів, були рекомендовані до опублікування в студентському науковому збірнику НУВГП. Студентам, які представили доповіді за результатами досліджень, слід покласти матеріали досліджень та отримані результати в основу при виконанні курсових і магістерських робіт.

доцент кафедри ТГВ та СТ Ольга Новицька