Співпраця з SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

З 12 по 14 грудня 2018 року делегація навчально-наукового інституту будівництва та архітектури в складі директора Макаренка Р.М., заступника директора Корнійчука О.І., завідувача кафедри мостів і тунелів, опору матеріалів і будівельної механіки Трача В.М., студентів старших курсів, а також завідувача навчально-методичного відділу університету Ковальчук Н.С., побувала у Варшавському університеті природничих наук (SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE).

Метою візиту було узгодження деталей стажування наукових працівників нашого інституту у Варшаві та польських колег у Рівному, обмін досвідом стосовно організації виробничих практик, налагодження взаємодії у виконанні спільних грантових проектів.

Студенти ННІБА в рамках проведення навчально-виробничої ознайомчої практики відвідали заняття на факультеті будівництва та цивільної інженерії (BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA), оглянули лабораторний центр, науково-дослідну станцію водоочистки, ознайомились з студентським містечком, яке займає площу у 70 га, умовами проживання та проведення дозвілля у SGGW. Крім того декан факультеті будівництва та цивільної інженерії Євгеніуш Кода (Eugeniusz Koda), заступник декана Малгожата Вдовська (Małgorzata Wdowska)  та завідувач кафедри  будівельної інженерії Марек Дохойда (Marek Dohojda)  розповіли нашим студентам про програму подвійного дипломування, яка вже третій рік діє на підставі угоди між НУВГП та SGGW, а також презентували нову безкоштовну магістерську програму навчання для іноземних студентів із викладанням англійською мовою та можливістю отримання стипендії.

Заступник директора ННІБА Олександр Корнійчук