Співпраця з Оржівським ліцеєм

Співпраця з Оржівським ліцеєм

         22 лютого доценти кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності Кусковець С.Л. та Шаталов О.С. з робочим візитом відвідали Оржівський ліцей. В рамках проведеної там профорієнтаційної роботи відбулася зустріч з керівництвом ліцею, обговорені шляхи подальшої співпраці. До відома педагогічного колективу доведено інформацію про проведення в університеті 11-12 квітня 2019 року Міжнародної науково-практичної конференції «Університет і школа: перспективи співпраці».

         Проведено зустріч з учнями 10 та 11 класів. Ліцеїстів ознайомили з спеціальностями університету, інститутів та кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності. Були висвітлені основні моменти та новації вступу до НУВГП, навчання та студентського дозвілля. Особливу увагу було приділено порядку та умовам участі вступників у Всеукраїнській олімпіаді з історії України та математики. Зустріч з учнями ліцею пройшла у доброзичливій обстановці і зацікавила майбутніх абітурієнтів. У ході зустрічі було проведено опитування випускників ліцею на предмет їх планів щодо вступу до закладів вищої освіти.

доцент кафедри ОП та БЖ Гнєушев В.О.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки