Співпраця у підвищенні педагогічної майстерності

Співпраця у підвищенні педагогічної майстерності

На базі Інституту післядипломної освіти та кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності НУВГП розпочато роботу з підвищення кваліфікації педагогічних працівників Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області (НМЦ).

Програма підвищення кваліфікації спрямована на удосконалення професійної підготовки педагогічних працівників НМЦ з метою реалізації у їх діяльності вимог нормативно-правових актів з питань освіти, організації та проведення функціонального навчання у сфері цивільного захисту та стандартів вищої освіти.

Кафедру ОПіБЖД та фахівців НМЦ поєднує багаторічна співпраця, адже більшість членів обох колективів входять до складу Обласної науково-методичної ради з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та основ медичних знань.

В перебігу виконання Програми підвищення кваліфікації та зі сподіваннями на подальшу співпрацю представниками НМЦ для кафедри ОПіБЖД було презентовано методичний посібник „Організація заходів цивільного захисту”.

доцент кафедри ОП та БЖ Гнєушев В.О.назад