Співпраця ННІБА та РЕТК

25 лютого інститут будівництва та архітектури провів ознайомчу екскурсію для студентів Рівненського економіко-технологічного коледжу. Майбутні дизайнери познайомилися з освітнім процесом спеціальнотей ННІБА: Архітектура та містобування, Будівництво та цивільна інженерія, Цивільна безпека. Студенти відвідали творчі виставки кафедр основ архітектурного проектування, конструювання та графіки і архітектури та середовищного дизайну. Ст. викладач Олександр Матвіюк розповів студентам про переваги навчання у НУВГП та ННІБА і про основні положення вступу до НУВГП у 2019 році. Дирекція ННІБА дякує директору РЕТК В.В. Дем'янюку за проведення такого спільного заходу.

Заступник директора ННІБА Олександр Грицина