SIWI World Water Week 2018

26-31 серпня 2018 року у м. Стокгольмі (Швеція) відбувся Світовий тиждень води, що є щорічною відправною точкою питань пов’язаних з водою на глобальному рівні. Даний захід організовується Стокгольмським Міжнародним Водним Інститутом та цьогоріч був присвячений темі «Water, ecosystems and human development».

Експерти, практики, посадовці, бізнес-інноватори та молоді професіонали із усього сектору та понад 130 країн зібралися для спілкування, обміну ідеями, сприяння новому мисленню та знаходженню рішень найбільш нагальних проблем, пов’язаних із водою. Програма Світового тижня води складалась з більше як 200 сесій різного формату (події, виставки, семінари, софи).

Щороку більше 90 асистентів з усіх країн країн світу допомагають у проведенні Світового тижня води. Вони забезпечують проведення даного заходу згідно місцевих правил та регулювань, відповідають на запитання участників, допомагають доповідачам підготуватися до їхніх сесій. Вони є очима, вухами та руками Секретаріату Стокгольмського Міжнародного Водного Інституту. У вільний від роботи час асистенти можуть відвідувати буль-які сесії.

Цього року нагоду спробувати себе у якості асистента на Світовому тижні води мала пошуковець кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи Людмила Одуд. Професійне спілкування, нова інформація, корисні знайомства – ось винагорода, яку вона отримала на форумі! До речі, минулого тижня Людмила Одуд успішно представила свою дисертаційну роботу на розширеному засіданні кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи. Дисертаційна робота одноголосно рекомендована до подачі в спеціалізовану вчену раду при НУВГП.

Офіційний веб-сайт SIWI World Water Week: http://www.worldwaterweek.org/

Зам. завідувача кафедри ВВБС з наукової роботи

професор В.А. Ковальчук