Результати тадиційного турніру з міні-футболу

В навчально-науковому інституті будівництва і архітектури в період з 15 по 18 вересня відбувся 17-ий щорічнийтурнір з міні-футболу на кубок імені Л.П. Макаренка серед збірних команд курсів інституту. Цього року на турнірі відбулась запекла боротьба за перемогу, в результаті якої команди 2, 3, 4 та 5 курсу набрали по 7 залікових пунктів та однакову різницю забитих та пропущених м’ячів. Завдяки тому, що команди 4 та 5 курсу мали більше забитих голів їм довелось визначати переможця в серії пенальті, де команда 4 курсу виграла з рахунком 4:3.

Призові місця посіли:
1 місце – команда 4 курсу; 2 місце - команда 5 курсу; 3 місце – команда 3 курсу.

Всі призери отримали почесні грамоти, а також грошові винагороди, а переможці (команда 4 курсу) - також кубок турніру і шкіряний футбольний м'яч, що був наданий спонсором змагань – творчо-виробничою фірмою «Тріада» (директор – Голуб Олександр Вікторович).