ПУБЛІЧНИЙ ЗАХИСТ КУРСОВИХ ПРОЕКТІВ НА КАФЕДРІ МБГ

13 червня на кафедрі міського будівництва та господарства відбувся захист курсових проектів студентів групи МБГ-41з дисципліни «Реконструкція міської забудови». Тематика робіт була різноманітною: від ревіталізації промислової території до реконструкції парку. Усі роботи стосувалися безпосередньо нашого міста і були розроблені  на основі даних геопорталу міста Рівного, який містить найбільш повну містобудівну інформацію. На захисті був присутнім заступник міського голови Рівного Герман Віталій Ігорович. Він відмітив цікаву роботу студентів, актуальність обраної тематики та використання найновіших міських сервісів.

Захист відвідали викладачі кафедри та студенти різних курсів. Присутні жваво ставили запитання та обговорювали представлені рішення.