Проходження практики студентами ННІБА в Люблінській Політехніці

За програмою обміну студентів між НУВГП та Люблінською Політехнікою  м. Люблін (Польща) з 12 по 18 травня 2014 року  група у складі 20 студентів ННІБА, та чотирьох керівників групи (Макаренка Р.М., Борисюка О.П., Ковальчук Н.С., Байцар О.В.) відбула до м. Люблін (Польща) для проходження навчально-виробничої практики.

Програма перших двох робочих днів перебування включала:
- зустріч з проректором. д-р. Анджеєм Вац-Вдлодарчиком, а також заступниками декана факультетуту будівництва та архітектури (проф. А. Жичинською, проф. Б. Квятковським) у конферен-залі Сенату Люблінської Політехніки;
- екскурсію по Люблінській Політехніці;
- участь в урочистому засіданні Сенату Люблінської Політехніки;
- товариська зустріч у Студентському клубі «KAZIK» за  участю студентського самоврядування та українських студентів Люблінської Політехніки.