Програма подвійного дипломування в університеті SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

Програма подвійного дипломування в  університеті SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

Давидюк Олександр  студент НУВГП, навчально-наукового інституту будівництва та архітектури, спеціальності водопостачання і водовідведення став першим магістром за програмою подвійного дипломування цієї спеціальності. Він вступив до магістратури в університет SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE на факультет BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA за спеціальністю INŻYNIERIA ŚRODOWISKA у Варшаві.

Олександр продовжує навчання у магістратурі нашого ВНЗ за спеціальністю водопостачання і водовідведення та одночасно отримує знання в магістратурі міста Варшава. Основні дисципліни, які він вивчає в даному польському університеті за спеціальністю inżynieria środowiska є: статистика, науки економічні, геотехеіка, охорона повітря, надійність і безпека інженерних систем, хімія довкілля, техніки оцінки довкілля, альтернативні джерела енергії, водосховища, водозабори і каналізація, реконструкція мереж вів, а також англійська мова.

Програма подвійного дипломування дає змогу нашим студентам розширити свої знання, ознайомитись і порівняти методи викладання дисциплін в різних університетах світу, а також за короткий час отримати дипломи магістрів двох країн. Окрім того, така програма подвійного дипломування є одним із засобів підтвердження якості отриманих знань у нашому університеті за спеціальністю водопостачання і водовідведення.

ст. викл. кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи Ю.П. Трач