Профорієнтаційна робота в Житомирському будівельному коледжі

18 грудня доцент кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд Лащівський В.В. в рамках проведення профорієнтаційної роботи здійснив поїздку до будівельного коледжу Житомирського національного агроекологічного університету.

Він презентував НУВГП і, зокрема Навчально-науковий інститут будівництва і архітектури, перед студентами спеціальності "Будівництво та експлуатація будівель і споруд". Майбутні випускники цієї спеціальності можуть поступати в НУВГП на базі ОКР "Молодший спеціаліст" відразу на 3-й курс на напрям "Будівництво" та "Охорона праці". Загальна кількість майбутніх випускників складає 58 чол., з них були присутні на зустрічі близько 40.

Лащівский В.В. детально роз'яснив особливості вступу та навчання в НУВГП, а також надав вичерпні відповіді на всі питання, що виникали. Також студентам були роздані наочні інформаційні матеріали для вступу в НУВГП та ННІБА.