Профорієнтаційна робота в школах Нетішина

18 лютого 2015 р. відповідно до плану профорієнтаційної роботи, затвердженого в ННІБА, заст. директора Бордюженко О.М., доцент кафедри ТБВіМ Житковський В.В. та ст. викладачі кафедри МБГ Гонало І.І. та Мілаш Т.О. провели зустрічі з учнями 10-11 класів ЗОШ №1-4 м. Нетішина Хмельницької обл.

Загальна кількість випускових класів в цих школах - 8. Кількість учнів - понад 200.
На зустрічі було детально роз'яснені особливості вступу та навчання в НУВГП, а також надані вичерпні відповіді на всі питання, що цікавили учнів.
Також були роздані наочні інформаційні матеріали для вступу в НУВГП, проведено роз'яснення щодо переваг спеціальностей університету на ринку праці.

Чимала кількість майбутніх випускників висловили своє бажання проовжити навчанняу НУВГП.