Профорієнтаційна робота в школах Костопільського району

30 січня 2015 р. відповідно до плану профорієнтаційної роботи, затвердженого в Навчально-науковому інституті будівництва та архітектури заст. директора ННІБА Бордюженко О.М., доцент кафедри ТБВіМ Іщук О.О. та ст. викладач кафедри МБГ Гонало І.І. провели зустрічі з учнями 10-11 класів Мащанської та Берестовецької ЗОШ Костопільського району.
На зустрічі було детально роз'яснені особливості вступу та навчання в НУВГП, а також надані вичерпні відповіді на всі питання, що цікавили учнів.
Також були роздані наочні інформаційні матеріали для вступу в НУВГП, проведено роз'яснення щодо переваг спеціальностей університету на ринку праці.