Профорієнтаційна робота в Костопільському будівельно-технологічному технікумі

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи, затвердженого в Навчально-науковому інституті будівництва та архітектури доценти кафедри ТБВіМ Олег Бордюженко та Юрій Гарніцький провели зустріч з майбутніми випускниками Костопільського будівельно-технологічного технікуму, які навчаються за спеціальністю "Будівництво та експлуатація будівель і споруд". На зустічі було детально роз'яснені особливості вступу та навчання в НУВГП, а також надані вичерпні відповіді на всі питання, що їх цікавили.
Зокрема, враховуючи спеціальність, на якій навчаються студенти, основні питання стосувалися можливості подальшого навчання в ННІБА на напрямі "Будівництво".

Також студентам були роздані наочні інформаційні матеріали для вступу в НУВГП та ННІБА, проведено роз'яснення щодо переваг спеціальностей університету на ринку праці.