Профорієнтаційна робота в Костопільському будівельно-технологічному коледжі

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи, затвердженого в Навчально-науковому інституті будівництва 25 листопада відбувся виїзний презентаційний захід до Костопільського будівельно-технологічного коледжу.

В заході взяли участь заступник директора ННІБА Бордюженко О.М., доцент кафедри технології будівельних виробів та матеріалознавства Житковський В.В. та ст.викладач цієї ж кафедри Марчук В.В.
Відбулася зустріч з адміністрацією коледжу на чолі з директором Алексєйчуком А.П. на якій обговорювались питання вступної кампанії-2016, в контексті прийому випускників коледжу до НУВГП.

Далі відбулась презентація НУВГП і, зокрема Навчально-наукового інституту будівництва і архітектури, перед студентами спеціальностей "Будівництво та експлуатація будівель і споруд" та "Хіміко-механічна переробка деревини". Майбутні випускники цієї спеціальності можуть поступати в НУВГП на базі ОКР "Молодший спеціаліст" відразу на 3-й курс на напрям "Будівництво".

Представники ННІБА детально розповіли про особливості вступу та навчання в НУВГП, а також надали вичерпні відповіді на всі питання, що виникали.

Також студентам були роздані наочні інформаційні матеріали для вступу в НУВГП та ННІБА та запрошення на найближчий День відкритих дверей, що відбудеться в університеті.