Профорієнтаційна робота у Вищому професійному училищі №1

Відповідно до плану профорієнтаційної роботи, затвердженого в Навчально-науковому інституті будівництва відбувся виїзний презентаційний захід у Вищому професійному училищі №1 м. Рівне.

В заході взяли участь директор ННІБА Макаренко Р.М., заступник директора ННІБА Бордюженко О.М., професор кафедри промислового та цивільного будівництва Масюк Г.Х. та Зінчук Анатолій, магістр спеціальності "Промислове і цивільне будівництво", в минулому випускник ВПУ№1.
Відбулася зустріч з адміністрацією училища на чолі з директором Стрижеусом І.В., на якій обговорювались питання вступної кампанії-2015, в контексті прийому випускників училища до НУВГП.

Далі відбулась перезентація НУВГП і, зокрема Навчально-наукового інституту будівництва і архітектури, перед студентами спеціальностей "Будівництво та експлуатація будівель і споруд" та "Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн". Майбутні випускники цієї спеціальності можуть поступати в НУВГП на базі ОКР "Молодший спеціаліст" відразу на 3-й курс на напрям "Будівництво", "Охорона праці" або "Архітектура".

Перед студентами з короткими доповідями виступили Макаренко Р.М., Масюк Г.Х. та Зінчук А.
Вони детально роз'яснили особливості вступу та навчання в НУВГП, а також надали вичерпні відповіді на всі питання, що виникали.

Також студентам були роздані наочні інформаційні матеріали для вступу в НУВГП та ННІБА, проведено роз'яснення щодо переваг спеціальностей університету на ринку праці.