ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА у м. Надвірна

29 березня 2017 р. викладачі кафедри мостів і тунелів, опору матеріалів і будівельної механіки доц. Тинчук С. О., доц. Гуртовий О.Г. відвідали          місто Надвірна Івано-Франківської області де провели профорієнтаційну роботу із студентами Надвірнянського коледжу.

Були проведені зустрічі зі студентами 3-го і 4-го курсів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». На зустрічі познайомили студентів з НУВГП, наголосили на можливість продовження навчання в нашому університеті за інтегрованими навчальними планами ОКР«Бакалавр» спеціальності  192 «Будівництво та цивільна інженерія», зокрема і на спеціалізації «Мости і транспортні тунелі». Ознайомили студентів з правилами прийому та термінами подачі документів при вступі у 2017 році. Студенти активно задавали запитання та проявляли зацікавленість.І, звичайно, запросили студентів продовжити навчання вступивши до НУВГП.

Доцент кафедри МТОМБМ Сергій Тинчук