Профорієнтаційна робота Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури

3 квітня в ЗОШ №3 міста Корець була проведена акція «Випускник» для випускників загальноосвітніх шкіл міста Корець та Корецького району. Організатором цього заходу виступив Корецький міський центр зайнятості.

За підрахунками організаторів в акції прийняли участь близько 120 учнів 9-х та 11-х класів.

НУВГП представляв Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури в складі викладачів кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки: доцента Грицини О.О., ст. викладача Россінського Р.М., лаборант Чичелюк А.І. та асистент кафедри основ архітектурного проектування конструювання та графіки Гарбарук Ю.В.

Про особливості вступної кампанії в 2014 році на напрями підготовки інституту розповів Грицина Олександр Олексійович.

Учні були поінформовані про відкриття в нашому університеті нових спеціальностей, про можливості одночасного навчання в європейських навчальних закладах, різні міжнародні програми, отримання українського диплома та диплома європейського зразка, дистанційно-заочну форму навчання, кафедру військової підготовки. Звичайно, більш детально розповів про специфіку навчання за будівельним напрямом.

Підготували
Грицина Олександр, Россінський Роман