Професійне спрямування молоді населених пунктів Кременець та Смига

08 лютого п.р., доцентами кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності Кусковцем С.Л. та Шаталовим О.С., було проведено проведено профорієнтаційну роботу в Кременецькому лісотехнічному коледжі Тернопільської області та Смизькій ЗОШ Дубенського району.

В рамках проведення профорієнтаційної роботи була проведена зустріч з керівництвом коледжу, начальником відділу освіти, науки, молоді та спорту Смизької територіальної обʼєднаноїгромади, директором Смизької ЗОШ  де обговорені шляхи подальшої співпраці.

У лекційній залі Кременецького лісотехнічного коледжу було проведено зустріч із випускниками коледжу спеціальностей «Лісове господарство» та «Обробка деревини» загальною чисельністю понад 40 студентів. До присутніх доведена інформація про навчання в НУВГП за скороченою програмою. Роздано агітаційні матеріали НУВГП,ННІБА та кафедр.

Крім того, проведена зустріч з випускниками Смизької ЗОШ у кількості 16 учнів. Під час зустрічі проведено бесіди щодо вступу до НУВГП, а також доведена інформація про проведення Олімпіади НУВГП.  Роздано агітаційні матеріали НУВГП, ННІБА та кафедр.

Доцент кафедри ОПіБЖД, відповідальний за профорієнтаційну  роботу ННІБА                                                   С.Л. Кусковець