Професійне спрямування молоді населених пунктів Кременець та Смига

Професійне спрямування молоді населених пунктів Кременець та Смига

08 лютого п.р., доцентами кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності Кусковцем С.Л. та Шаталовим О.С., було проведено проведено профорієнтаційну роботу в Кременецькому лісотехнічному коледжі Тернопільської області та Смизькій ЗОШ Дубенського району.

В рамках проведення профорієнтаційної роботи була проведена зустріч з керівництвом коледжу, начальником відділу освіти, науки, молоді та спорту Смизької територіальної обʼєднаноїгромади, директором Смизької ЗОШ  де обговорені шляхи подальшої співпраці.

У лекційній залі Кременецького лісотехнічного коледжу було проведено зустріч із випускниками коледжу спеціальностей «Лісове господарство» та «Обробка деревини» загальною чисельністю понад 40 студентів. До присутніх доведена інформація про навчання в НУВГП за скороченою програмою. Роздано агітаційні матеріали НУВГП,ННІБА та кафедр.

Крім того, проведена зустріч з випускниками Смизької ЗОШ у кількості 16 учнів. Під час зустрічі проведено бесіди щодо вступу до НУВГП, а також доведена інформація про проведення Олімпіади НУВГП.  Роздано агітаційні матеріали НУВГП, ННІБА та кафедр.

Доцент кафедри ОПіБЖД, відповідальний за профорієнтаційну  роботу ННІБА                                                   С.Л. Кусковець

    назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки