ННІ БА

Професійне спрямування молоді міст Березне та Костопіль

19 лютого п.р., доцентами кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності доцентами Кусковцем С.Л. та Шаталовим О.С. та доцентом кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи доцентом Квартенко О.М., було проведено профорієнтаційну роботу в Березнівському лісотехнічному коледжі НУВГП, Костопільському будівельно-технологічному коледжі НУВГП, Березнівській гімназії та ЗОШ № 2 м. Березне.

В рамках проведення профорієнтаційної роботи була проведена зустріч з керівництвом коледжів Гончаром М.В. та Алексєйчуком А.П, заступниками директорів Березнівській гімназії Клюйко О.К. та ЗОШ № 2 м. Березне Гордієвич Г.В. Крім того була проведена зустріч і доведена інформація про Олімпіаду НУГП до директорів ЗОШ № 2 м. Костопіль Тильман Н.В. та № 6 м. Костопіль Пашко П.А., школи яких перебувають на карантині. В результаті відвідування шкіл та коледжів обговорені шляхи подальшої співпраці. Роздано агітаційні матеріали НУВГП та кафедр.

У навчальних аудиторіях Березнівського лісотехнічного коледжу було проведено зустріч із випускниками спеціальностей «Лісове господарство» та загальною чисельністю понад 30 студентів. У аудиторї № 10 Костопільського будівельно-технологічного коледжу проведено зустріч з випускниками спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія» та «Хімічні технології та інженерія» загальною чисельністю понад 35 студентів До присутніх доведена інформація про навчання в НУВГП за скороченою програмою. Роздано агітаційні матеріали НУВГП, ННІБА та кафедр.

Крім того, проведена зустріч з випускниками Березнівської гімназії та ЗОШ № 2 м. Березне загальною чисельністю понад 40 учнів. Під час зустрічі проведено бесіди щодо вступу до НУВГП, а також доведена інформація про проведення Олімпіади НУВГП. Роздано агітаційні матеріали НУВГП, ННІБА та кафедр.

Доцент кафедри ОПіБЖД, відповідальний за профорієнаційну роботу ННІБА                                                 С.Л. Кусковець