Професійне спрямування молоді міст Березне та Костопіль

Професійне спрямування молоді міст Березне та Костопіль

19 лютого п.р., доцентами кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності доцентами Кусковцем С.Л. та Шаталовим О.С. та доцентом кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи доцентом Квартенко О.М., було проведено профорієнтаційну роботу в Березнівському лісотехнічному коледжі НУВГП, Костопільському будівельно-технологічному коледжі НУВГП, Березнівській гімназії та ЗОШ № 2 м. Березне.

В рамках проведення профорієнтаційної роботи була проведена зустріч з керівництвом коледжів Гончаром М.В. та Алексєйчуком А.П, заступниками директорів Березнівській гімназії Клюйко О.К. та ЗОШ № 2 м. Березне Гордієвич Г.В. Крім того була проведена зустріч і доведена інформація про Олімпіаду НУГП до директорів ЗОШ № 2 м. Костопіль Тильман Н.В. та № 6 м. Костопіль Пашко П.А., школи яких перебувають на карантині. В результаті відвідування шкіл та коледжів обговорені шляхи подальшої співпраці. Роздано агітаційні матеріали НУВГП та кафедр.

У навчальних аудиторіях Березнівського лісотехнічного коледжу було проведено зустріч із випускниками спеціальностей «Лісове господарство» та загальною чисельністю понад 30 студентів. У аудиторї № 10 Костопільського будівельно-технологічного коледжу проведено зустріч з випускниками спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія» та «Хімічні технології та інженерія» загальною чисельністю понад 35 студентів До присутніх доведена інформація про навчання в НУВГП за скороченою програмою. Роздано агітаційні матеріали НУВГП, ННІБА та кафедр.

Крім того, проведена зустріч з випускниками Березнівської гімназії та ЗОШ № 2 м. Березне загальною чисельністю понад 40 учнів. Під час зустрічі проведено бесіди щодо вступу до НУВГП, а також доведена інформація про проведення Олімпіади НУВГП. Роздано агітаційні матеріали НУВГП, ННІБА та кафедр.

 

Доцент кафедри ОПіБЖД, відповідальний за профорієнаційну роботу ННІБА                                                 С.Л. Кусковець

  

  назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки