Проектні фірми Рівненщині зацікавлені у випускниках НУВГП спеціалізації "Міське будівництво та господарство"

Проектні фірми Рівненщині зацікавлені у випускниках НУВГП  спеціалізації "Міське будівництво та господарство"

Студенти спеціалізації "Міське будівництво та господарство" ознайомились з практикою містобудівного проектування, відвідавши ПП Зембудпроект. Директор Роман Семенюк та фахівці фірми розповіли про особливості роботи інженера-проектувальника в сфері розробки містобудівної документації, про створення генеральних планів, розробку проектів капітального ремонту вулиць та схем організації дорожнього руху. Студенти з цікавістю розглядали проекти, виконані працівниками фірми та ставили безліч запитань.

Проведена зустріч показала, що керівництво фірми зацікавлене у поповненні своїх кадрів компетентними фахівцями, а студентів зацікавила сучасна робота інженерів-містобудівельників та потреба в їхніх знаннях та навичках.

Співпраця з роботодавцями дасть студентам можливість працювати і навчатись одночасно, виконувати курсові та магістерські проекти на реальній основі та отримати актуальні на ринку праці знання.

доцент кафедри МБГ Людмила Піліпака