ПРО ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ 2018-2019 р. З МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА ТА ГОСПОДАРСТВА

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ  ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ 2018-2019 р.  З МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА ТА ГОСПОДАРСТВА

16-18 квітня 2019 року в Національному університеті водного господарства та природокористування  відповідно до наказу міністра МОН України від 28.11.2018 року № 1313 відбудеться Всеукраїнська студентська олімпіада з міського будівництва та господарства.

Одночасно з олімпіадою буде проходити огляд-конкурс магістерських і бакалаврських робіт, курсових проектів з профільних навчальних дисциплін спеціалізації «Міське будівництво та господарство».

Умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади викладені в прикріпленому нижче файлі для скачування.

Olimp_MBG19.pdf

_zayavka.docx