ПРО ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ 2017-2018 р. З МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА ТА ГОСПОДАРСТВА

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ  ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ 2017-2018 р.  З МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА ТА ГОСПОДАРСТВА

16-18 квітня 2018 року в Національному університеті водного господарства та природокористування відповідно до наказу міністра МОН України від 06.12.2017 року № 1572 відбудеться Всеукраїнська студентська олімпіада з міського будівництва та господарства.

Одночасно з олімпіадою буде проводитися огляд-конкурс магістерських і бакалаврських робіт, дипломних і курсових проектів з профільних навчальних дисциплін спеціалізації «Міське будівництво та господарство».

За сприянням Фонду підтримки будівельної галузі  "Stiftung zur förderung des bauwesens" (Німеччина) і факультету урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва та архітектури 18-21 квітня буде організовано Workshop на тему «Урбан-аналіз малого міста». Метою якого є розробка загальної концепції розвитку міста на базі проведених досліджень.

Умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади викладені в прикріпленому нище файлі для скачування.

Організаційний комітет олімпіади

Olimp_MBG.pdf