Призери конкурсу наукових робіт з галузі знань «Цивільна безпека»

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Цивільна безпека (Безпека життєдіяльності)», на яку було запрошено авторів 52-х кращих студентських наукових робіт із 27 закладів вищої освіти України.

Магістрантка 5 курсу Ірина Дубинка, яка навчається в ННІБА за спеціальністю «Цивільна безпека» та магістр Анастасія Туровська (спеціальність «Менеджмент») представили на заключному етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукову роботу на тему: «Оцінка безпеки питної води з аналізом потенційних ризиків для здоров’я людини», виконану під керівництвом к.т.н., доцента кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Туровської Галини Іванівни.

Приємно, що автори роботи увійшли в число переможців конкурсу і були нагороджені Дипломом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо переможців та їх наукового керівника із вагомим науковим здобутком і бажаємо подальших нових звершень на ниві науки про безпеку життя!

Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності