Привітання з Великоднем!

Шановні студенти, викладачі та співробітники Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури!

Щиро вітаємо вас із Великоднем!
Це свято, яке об'єднує мільйони людей, дає надію, нагадує про милосердя та гуманізм, що притаманні кожному із нас. Своїми добрими помислами ми стаємо причетними до величності цього дійства.
День Христового Воскресіння по-різному відзначають у кожній родині, де сімейні традиції зберігаються і передаються від покоління до покоління. Для всіх нас - це свято любові і віри.
Нехай цей день несе добробут та благополуччя у ваші родини, віру у християнські цінності і впевненість у завтрашньому дні.
Щиро зичимо, щоб це світле свято торкнулося кожного із нас, і його відлуння надихнуло на добрі справи в ім'я кращого майбутнього!

Христос воскрес!

Дирекція ННІБА