Перший етап співпраці ННІБА та компанії VELUX

8 листопада 2018 року об 11:15 в ауд. 673 у Навчально-науковому інституті будівництва та архітектури (ННІБА) відбулася доповідь представника компанії VELUX Сергія Герука на тему: «Архітектура мансарди та концепція комфортного житла».

Майбутніх фахівців будівельної галузі (архітекторів, будівельників), було ознайомлено із сучасними будівельними тенденціями енергоефективного, екологічного та комфортного житла.

Компанія VELUX - світовий лідер з виробництва мансардних вікон та сонцезахисних аксесуарів з 75 річним досвідом. Продукти компанії встигли завоювати авторитет власників мансардних вікон по всьому світі. Вже 15 років компанія VELUX має власне представництво в Україні. Споживачі мансардних вікон VELUX можуть розраховувати на технічну підтримку від виробника, гарантійний сервіс і консультації провідних спеціалістів компанії.

Сьогодні компанія VELUX дещо більше ніж виробник мансардних вікон та аксесуарів. В асортименті компанії присутні вікна для пласких дахів, світлові тунелі, продукція на сонячних батареях і продукти для надійного та теплого встановлення вікон.

Розпочато перший етап співпраці ННІБА та компанії VELUX.

Доцент кафедри ОП та БЖ Довбенко В.С.