Переможець Всеукраїнського студентського конкурсу

В Харківському національному університеті будівництва і архітектури 22 березня відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за 2015-16 н.р. у галузі "Будівництво та архітектура".

Серед робіт, які представляли різні ВНЗ України, була і робота студентки 5-го курсу спеціальності "Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів" - Редьки Наталії.

За рішенням конкурсної комісії робота "Штукатурні розчини на основі сухих будівельних сумішей з використанням гранітного аспіраційного пилу", виконана Наталією Редькою під керівництвом д.т.н., професора, зав. кафедри ТБВіМ Дворкіна Л.Й., та к.т.н., ст. викладача цієї ж кафедри Марчука В.В. зайняла 1 місце та удостоєна диплома І-го ступеня.
Потрібно відзначити, що за останні 9 років студенти спеціальності "ТБКВіМ" шість разів ставали переможцями Всеукраїнських конкурсів наукових робіт, що відбувалися в різних містах України.

Вітаємо нашу переможницю та бажаємо подальших успіхів!

Кафедра технології будівельних виробів і матеріалознавства