Перемоги стають традицією

Команда студентів 4-го курсу Навчально-наукового інституту будівництва і архітектури спеціальності "Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів" у складі студентів Омелянчука Василя, Ковальчука Тараса та Скрипника Микола взяли участь у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів", який проходив 22-25 квітня 2014 р. в Одеській державній академії будівництва та архітектури. Керівником команди був доцент кафедри ТБВіМ Гарніцький Ю.В.

В результаті напруженої боротьби наша команда зайняла 3-е командне місце.
Омелянчук Василь посів четверте місце в особистому заліку відразу після трійки переможців - господарів олімпіади.
Всі наші три учасника були нагороджені також особистими дипломами за найкращі рішення окремих конкурсних завдань.

Необхідно відзначити, що традиційно команда нашого університету займає призові місця і є серед найсильніших в Україні. За останні 10 років студенти "ТБКВіМ" в командному заліку не опускалися нижче 3-го місця (при цьому тричі перемагавши в командному заліку). В особистому заліку за цей же період завойовано 2 перших, 5 других і 3 третіх місця).

Безперечно, це яскраве свідчення високого рівня підготовки студентів, який вони здобувають навчаючись в нашому університеті, зокрема на кафедрі ТБВіМ, на якій працює висококваліфікований викладацький склад під керівництвом професора Л.Й.Дворкіна.
Кафедра надзвичайно велику увагу приділяє участі студентів у Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах, вважаючи результати таких заходів інтегральним показником якості нашої навчальної роботи.

Щиро вітаємо наших переможців і бажаємо подальших успіхів!