Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі "Автомобільний транспорт"

Вітаємо студента 4 курсу спеціальності  "Автомобільні дороги і аеродроми"   Гаєвського Богдана Володимировича  з перемогою в II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, що відбувся у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті. В конкурсі було представлено 16 студентських наукових робіт з різних університетів України де готовлять бакалаврів і магістрів із спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" за спеціалізацією "Автомобільні дороги і аеродроми".

Не зважаючи на те  що  конкурс проходив на досить високому рівні студентських наукових робіт, студент Гаєвський Б.В. отримав диплом III ступеня. Науковим керівником студентської наукової роботи є доцент кафедри автомобільних доріг, основ і фундаментів, к.т.н. Крусь Ю.О.
Завідувач кафедри автомобільних доріг, основ та фундаментів М.Т. Кузло