Перемога у Всеукраїнській олімпіаді з професійно-орієнтованої дисципліни «Цивільний захист»

Студентка 5 курсу спеціальності «Цивільна безпека» (спеціалізація «Охорона праці») Катерина Турченюк посіла третє місце у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Цивільний захист» в групі ВНЗ «Університети з профільним направленням «Охорона праці».

Олімпіада відбулась у Національному авіаційному університеті (м. Київ). Це поки що найкращий результат участі наших студентів в олімпіадах з дисципліни «Цивільний захист». Але керівник дипломантки к.т.н. доцент Кусковець Сергій Леонідович та завідувач кафедри професор В.Л. Филипчук дивляться в майбутнє з оптимізмом.  Одна з підстав для оптимізму – поглиблення співпраці кафедри з Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій та з сектором вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, працівники якого 20 березня в стінах кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності провели цікаве і корисне заняття зі студентами НУВГП.

Доцент кафедри Охорони праці та безпеки життєдіяльності В.О. Гнєушев