Олімпіада за спеціальністю ПЦБ

20 Травня 2013

З 14 по 17 травня при Донбаська національній академії будівництва і архітектури, м. Макіївка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 навчального року з спеціальності «Промислове і цивільне будівництво».

На ІІ етапі Олімпіади теоретична та практична підготовка студентів визначалася за результатами письмових завдань  з 9 навчальних дисциплін:

- будівельне матеріалознавство;
- архітектурні конструкції будівель і споруд;
- будівельна механіка;
- металеві конструкції;
- залізобетонні і кам’яні конструкції;
- основи та фундаменти;
- технологія будівельних процесів;
- організація будівництва;
- економіка будівництва.

Участь в олімпіаді прийняли студенти IV курсу Інституту будівництва та архітектури Нечипорук Богдан Володимирович та Ліштаба Олексій Вікторович.

Керівником команди студентів виступив доцент кафедри ПЦБ та ІС, кандидат технічних наук Григорчук Андрій Борисович.

Всього участь у олімпіаді прийняло 22 вищих навчальних заклади з України та Росії. Загальна кількість учасників - 44.

За результатами  двох днів змагань у офіційному особистому заліку Ліштаба Олексій посів ІІІ місце, а в командному заліку - 5 місце.