НУВГП прийняв участь в Ярмарку професій та освітніх програм

6 листопада 2014 року Національний університет водного господарства та природокористування приймав участь в «Ярмарку професій та освітніх програм», який був організований Рівненським районним центром зайнятості для молоді і випускників загальноосвітніх навчальних закладів Рівненського району.

Захід відбувся в приміщенні управління майновим комплексом Рівненської облдержадміністрації.

У заході взяли участь заступник директора ННІБА, доцент кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства Бордюженко О.М. та доцент кафедри водних біоресурсів Волкошовець О.В. Вони познайомили майбутніх випускників шкіл Рівненського району з інформацією про університет, його навчально-наукові інститути, перелік існуючих та нових спеціальностей, перспективами вибору майбутньої професії, особливостями навчальної та виховної роботи, побуту і дозвілля студентської молоді.

Окремий акцент був зроблений на можливості навчання на підготовчих курсах НУВГП. Значна частина майбутніх абітурієнтів зацікавились такою можливістю.

Також були роздані наочні інформаційні матеріали для вступу в університет, проведена агітація про переваги спеціальностей університету на ринку праці.

Захід відвідали майбутні випускники шкіл Квасилова, Шубкова, Іскри, Городища Олексина, Клеваня , Шпанова, Білої Криниці, Омеляни та інших населених пунктів Рівненського району.