Новини кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності

04 жовтня 2018 р., на черговому засіданні кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності, було розглянуто кілька важливих питань.

Але розпочалося засідання незвичайно: завідувач Обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області Н.М. Яковець за дорученням начальника Центру полковника служби ЦЗ С.Г. Вовчука привітала колектив кафедри з прийдешнім Днем працівника освіти і вручила грамоту Центру доценту Г.І. Туровській «за високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків на ниві організації і проведення навчально-виховної роботи з молоддю з питань безпеки життєдіяльності та з нагоди Дня працівників освіти». Колеги привітали Галину Іванівну із заслуженою відзнакою, зробили фото на згадку і продовжили роботу.

Обговорено відкриті заняття доцентів В.О. Зощука та В.С. Довбенка.  У виступах досвідчених колег не обійшлося без конструктивної критики, але спільною була думка про те, що ці молоді доценти показали позитивну динаміку зростання лекторської та методичної майстерності, і це дає підстави рекомендувати їх для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад доцентів кафедри на наступний термін роботи.

Завідувач кафедри професор В.Л. Филипчук детально ознайомив членів кафедри з проектом «Антикорупційної програми НУВГП на 2018-2020 роки» і запропонував обговорити його. В обговоренні проекту взяли участь доценти В.О. Гнєушев, С.Л. Кусковець, Н.М. Прокопчук та інші, які вказали на морально-етичну значущість цього документу і важливість не декларативної підтримки його принципів, а практичного їх втілення у повсякденній діяльності.

Були розглянуті також інші питання повсякденної роботи кафедри: планування відпусток, організації практик, контролю кураторами академгруп своєчасності внесення студентами оплати за навчання та ін.

Гнєушев В.О., доцент кафедри ОП і БЖД